Інфекційне відділення анестезіології та інтенсивної терапії з виїзною реанімаційною бригадою

ІВАІТ

Відділення на 6 ліжок відкрито 25.12.1985 року.

У відділенні працюють 12 лікарів, 18 медсестер, 6 молодших медпрацівників.

Очолює відділення лікар вищої кваліфікаційної категорії, обласний дитячий анестезіолог ДОЗ Тесліцький Олександр Корнилійович, 60% персоналу атестовано на вищу категорію.

Старша медична сестра Кав’юк Світлана Іванівна, працює з 1985 р. має вищу кваліфікаційну категорію.

При відділенні розгорнута експрес-лабораторя, що виконує цілодобово біохімічні аналізи важкохворим дітям і планові дослідження хворим стаціонарних відділень лікарні, де працюють 2 лікарі, 7 медсестер, 1 молодша медична сестра.

Відділення надає допомогу хворим з різноманітною інфекційною, неврологічною, кардіоревматологічною, ендокринологічною патологіями дітей у віці від 1 місяця до 18 років, постійно здійснює виїзну консультативну та реанімаційну допомогу в ЦРЛ, в міські лікувальні заклади, транспортує дітей за межі області.

Відділення оснащено: дихальною апаратурою, інфузоматами, пульсоксиметрами, барокамерою, установкою “Базон” для озонотерапії.

Консультативною бригадою здійснюється 250-300 викликів на рік. Рівень госпіталізації дітей в першу добу перебування в лікарні складає до 10%, що свідчить про складність контингенту хворих по стаціонару.

Лікарі щомісяця виступають з доповідями на асоціації педіатрів області, на шпальтах місцевих газет по медичній тематиці, мають 94 наукові статті.

вул. Руська, 207-А
тел. 037-2-52-75-68