Приймальне відділення

Приймальне відділення

Приймальне відділення – це обличчя лікарні. Перше враження батьків, їх дітей від уважного, але чіткого і професійного виконання персоналом своїх функційних обов’язків, своєчасність надання допомоги в подальшому впливає на відношення пацієнтів до закладу.

Приймальне відділення очолює досвідчений лікар-інфекціоніст Сингаївська Ольга Петрівна.

Старшою медсестрою приймального відділення працює Саранчук Юлія Василівна, має першу кваліфікаційну категорію, є наставником і авторитетом для молодих співробітників.

Персонал відділення підтримує найкращі традиції лікарні: любов до дітей, милосердя, увагу до стурбованих батьків, працює швидко, без помилок і скарг. Щоденно через відділення проходить до 50-ти чол., частіше — у важкому стані, ургентно до 30%.

У відділенні працює 8 лікарів, 12 медичних сестер та 13 молодших медсестер, які забезпечують цілодобовий прийом хворих в 3-х відокремлених корпусах лікарні.

Медичний персонал підготовлений до надання невідкладної допомоги дитячому населенню області і міста з різноманітною патологією відповідно до нозологічної структури ліжкового фонду закладу.