Інфекційне боксоване відділення крапельних інфекцій

ІнфекційнеКрапельних

Існує самостійно в складі Обласної дитячої клінічної лікарні в інфекційному корпусі. Завідувач відділенням – Білейчук Роман Юрійович, лікар-інфекціоніст дитячий, вищої категорії з 30-річним стажем роботи (більше 20 років з яких завідувач даного відділення), нагороджений почесною грамотою МОЗ України та департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації; лікарі-ординатори – Бурдейна Юлія Миколаївна, Руда Тетяна Дмитрівна, старша медична сестра Параскинюк Надія Мколаївна, 24 медичні сестри та 14 молодших працівників.

Відділення розгорнуто на 35 ліжок, з боксованими палатами, де лікуються діти з різноманітними захворюваннями, які передаються повітряно-крапельним шляхом та нейроінфекціями. Щорічно проліковується до 1000 дітей, 64% з яких є жителями сільської місцевості. Середня тривалість лікування складає до 12 ліжко-днів. Летальних випадків за останні 5 років не було.

Впроваджена експрес-діагностика по виявленню ротавірусних, аденовірусних інфекцій, бета гемолітичного стрептококу групи А (з використанням стрептотесту). Успішно лікувались діти з дифтерією в період епідемії її на Україні в 1996 – 1998 р.р. Персонал має багатий досвід виходжування хворих з бактеріальними, туберкульозними менінгітами, інфекційним мононуклеозом. Лікарями-інфекціоністами здійснюється консультативна робота в інших ЛПЗ області. Медичний персонал входить до складу інфекційної бригади швидкого реагування при надзвичайних ситуаціях.

вул. Руська, 207-А
тел. 54-81-64