Відділення патології новонароджених дітей

ВПНД

Знаходиться на базі обласної дитячої лікарні по вул.Руській, 207-А, де функціонує сьогодні на 35 ліжок.

Контактний телефон 037-2-54-81-41.

Завідувач відділення лікар-неонатолог вищої категорії Костецький Іларіон Михайлович — Лауреат премії Чернівецької міської ради ім..Б.Л.Родзіховського.

У відділенні працюють 5 лікарів, 27 медичних сестер та 13 молодших медичних сестер.

Старша медична сестра Чигурян Ольга Валеріївна – вища кваліфікаційна категорія. Основні показники роботи відділення відповідають загальнодержавним стандартам. Медичні сестри неодноразово отримували призові місця на конкурсі «Краща за професією».

У відділенні створені належні умови для сумісного перебування дітей з матерями, збережено необхідний санітарний епідрежим. Щорічно лікуються до 900 чол. у віці від 0 до 1 місяця життя з різноманітними перинатальними хворобами. Великий відсоток пролікованих дітей-сиріт, дітей, що позбавлені батьківського піклування.

Персоналом проводиться робота по підтримці матерів-годувальниць по збереженню природного вигодовування. Вперше в цьому відділенні лікарі почали використовувати нейросонографічні дослідження головного мозку, впровадили сучасну схему лікування гемолітичної хвороби новонароджених фототерапією.

Колектив користується великим авторитетом серед батьків краю.

Лікарями запропоновані дві раціональні пропозиції по інфузійній терапії в неонатології. На базі відділення проходять стажування лікарі-неонатологи з центральних районних лікарень, лікарі-інтерни.