Інфекційне боксоване відділення кишкових інфекцій

ІБВКІ

Інфекційне боксоване відділення кишкових інфекцій розташоване на базі інфекційного корпусу ОДКЛ на 35 ліжок.

Завідувач відділенням Болтенков Валерій Леонідович, лікар-інфекціоніст вищої категорії, старша медсестра Пусєва Тамара Олексіївна сформували дружній, високопрофесійний колектив в складі 35 чоловік (3 лікарів, 18 медсестер, 17 молодшого медперсоналу). Відділення надає високоспеціалізовану медичну допомогу дітям області з кишковими інфекціями та вірусними гепатитами. У відділенні за останні 10 років успішно впроваджені нові методи лікування оральною регідратацією, ентеросорбцією – іридодіагностика, термографія при хворобах внутрішніх органів. Завдяки успішній співпраці з кафедрою дитячих хвороб БДМУ летальних випадків у відділенні від гострих кишкових інфекцій не було.

Колектив відділення користується великим авторитетом і повагою громадськості області.

У відділенні створені умови для прийому хворих з холерою. Належний санепідрежим та кваліфікована ізоляція хворих в мельціровські бокси запобігають випадкам виникнення внутрішньолікарняних інфекцій.

Медичний персонал представляє найчисленнішу групу медичних працівників, що розглядаються, як цінний кадровий ресурс охорони здоров’я, що здатний забезпечити доступну, ефективну медичну допомогу дитячому населенню.

вул. Руська, 207-А
тел. 037-2-52-27-56