Пульмонологічне відділення

Пульмонологічне

У відділенні на 40 ліжок працює 4 лікарі: завідувач відділення (обласний дитячий пульмонолог), лікар вищої категорії – Січкар Інна Борисівна, лікар-алерголог першої кваліфікаційної категорії – Питлик-Ященко Марина Олександрівна, лікар-пульмонолог першої кваліфікаційної категорії – Друмова Наталія Сергіївна, а також — лікар-пульмонолог спеціаліст – Войціховська Світлана Василівна. Більше 40-ка років старшою медсестрою відділення працює медична сестра вищої категорії, Лауреат премії ім. Софії Окуневської – Момот Лариса Іванівна, професіонал своєї справи, яка є наставником для медичного персоналу відділення та ініціатором багатьох культурних заходів у лікарні.

Щорічно у відділенні лікується близько 1400-1500 хворих дітей з гострою та хронічною патологією органів дихання. Це пацієнти з важкими формами запалення легень, бронхіальною астмою, вродженою патологією легень, обструктивними бронхітами, рецидивуючими захворюваннями бронхо-легеневої системи.

За період з 1985 по 2014 рр. лікарями відділення сумісно з колективом кафедри БДМУ було висунуто 25 раціональних пропозицій щодо лікування та діагностики захворювань органів дихання, щорічно було видано 2-3 медичних статті з питань алергології та пульмонології.

На базі відділення щосереди проводяться заняття в класі «Астма-школа» для батьків хворих дітей на бронхіальну астму. Завдяки навчальному процесу, батьки дізнаються про причини виникнення захворювання, методи діагностики та лікування, оволодівають навичками надання першої медичної долікарської допомоги, тим самим покращуючи якість життя власних дітей.

вул. Руська, 207-А
тел. 54-81-39