Відділення для новонароджених недоношених дітей

ВННД

Відділення для новонароджених недоношених дітей обласної дитячої клінічної лікарні м. Чернівці відкрите 25 травня 1985 року.

З 1991 року відділення очолює лікар-неонатолог вищої категорії, головний позаштатний неонатолог Департаменту охорони здоров’я Кузьменко Людмила Миколаївна. Стаж роботи 30 років.

У відділені працюють лікарі-неонатологи вищої категорії Трекуш Елізавета Захарівна, Федоришина Зоряна Маноліївна. Старша медична сестра вищої категорії Тома Анжела Георгіївна, 18 медичних сестер та 10 молодших медичних сестер.

На даний час у відділенні здійснюється консультативна допомога доцентом кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Колюбакіною Ларисою Вікторівною та асистентом кафедри Власовою Оленою Василівною.

Щорічно у відділенні виходжується близько 400 недоношених дітей. Практично 80% дітей виписується додому з одужанням. Серед госпіталізованих у відділення до 10% — це глибоконедоношені діти до 1500 гр. при народженні, які потребують ретельного нагляду медичного персоналу, проведення пролонгованої інфузійної терапії, парентерального харчування, ЛФК, масажу. З 1996 року у відділенні введено сумісне перебування матері і дитини. Проводиться пропаганда природного вигодовування серед матерів.

вул. Руська, 207-А
тел. 52-72-87